Duyurular
- 14-16 Kasım 2017 tarihlerinde Gran Via Venue, Barselona’da gerçekleşecek olan Smart City Expo’ya Türkiye’den milli katılım organize edilecektir.
- HHB Expo Yönetim Kurulu Başkanı Şule Dayangaç’ın açılış konuşması.
- 1-3 Mayıs 2017 tarihlerinde Umman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Umman Enerji&Su Fuar ve Konferansına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 9-11 Ekim 2017 tarihlerinde Umman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Umman Sağlık Fuar ve Konferansına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 3-5 Ekim 2017 tarihlerinde Amsterdam, The Netherlands’ de gerçekleşecek olan European Utility Week Fuarına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 30 Ocak-2 Şubat 2017 tarihlerinde San Diego Convention Center’ da gerçekleşecek olan Distributech Conference & Exhibition’a Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- Termal ve Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Şule Dayangaç, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları (ASTOP) tarafından düzenlenen Dünya Gönüllüler Gününde ödül almıştır.
- HHB Expo İstanbul Ofis Müdürümüz Ebru İldan Sevin Bloomberg Ana Haber programına davet edildi.
- HHB Expo İngiltere Ticaret Odası ile organize edilen "Market Visit to Turkey" etkinliğinde yaka kartı sponsoruydu.
- HHB Expo Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Sn. Şule Dayangaç Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı 'nın açılış konuşmasını yapmıştır.
Tanıtım Videoları